C420KR20
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
C420KR20
JLCPCB Part #
C7226419
Package
Plugin
Description
200mΩ 420W ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS