B20NJ4R0E
MFR.Part #
B20NJ4R0E
JLCPCB Part #
C3570975
Description
20W 4Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS