B20J6K0E
MFR.Part #
B20J6K0E
JLCPCB Part #
C3458946
Description
20W 6kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS