B20J5K0E
MFR.Part #
B20J5K0E
JLCPCB Part #
C2648210
Description
20W 5kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS