B20J2R0E
MFR.Part #
B20J2R0E
JLCPCB Part #
C2642067
Description
20W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS