B20J250E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B20J250E
JLCPCB Part #
C3507731
Package
Plugin,D11.1xL50.8mm
Description
20W 250Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS