B20J1R0E
MFR.Part #
B20J1R0E
JLCPCB Part #
C3478814
Description
1Ω 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS