B12J8K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B12J8K0E
JLCPCB Part #
C3495805
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 8kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS