B12J50RE
MFR.Part #
B12J50RE
JLCPCB Part #
C2641860
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS