B12J40KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B12J40KE
JLCPCB Part #
C2642147
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 40kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS