B12J20KE
MFR.Part #
B12J20KE
JLCPCB Part #
C2641605
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 20kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS