B12J1K25
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B12J1K25
JLCPCB Part #
C2647903
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
1.25kΩ 12W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors