B12J1K0E
MFR.Part #
B12J1K0E
JLCPCB Part #
C2642064
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 1kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS