B12J12KE
MFR.Part #
B12J12KE
JLCPCB Part #
C3389814
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 12kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS