B12J125E
MFR.Part #
B12J125E
JLCPCB Part #
C3475582
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
125Ω 12W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS