B12J10KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B12J10KE
JLCPCB Part #
C7218204
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
10kΩ 12W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS