AS12J1004ET
MFR.Part #
AS12J1004ET
JLCPCB Part #
C4053109
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS