AS12J1003ET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AS12J1003ET
JLCPCB Part #
C2490859
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS