AS12J1001ET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AS12J1001ET
JLCPCB Part #
C2490920
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS