APC1206T10K0Z
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC1206T10K0Z
JLCPCB Part #
C5944352
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS