APC1206B200RN
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC1206B200RN
JLCPCB Part #
C5553676
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS