APC0805T49R9Z
MFR.Part #
APC0805T49R9Z
JLCPCB Part #
C7077190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS