APC0805T499RZ
MFR.Part #
APC0805T499RZ
JLCPCB Part #
C5944348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS