APC0805T24R9Z
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC0805T24R9Z
JLCPCB Part #
C6125859
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS