APC0805B4K99N
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC0805B4K99N
JLCPCB Part #
C7077188
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS