ALN2512F100RE-1
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ALN2512F100RE-1
JLCPCB Part #
C5549668
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 3.5W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS