AG5NF100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG5NF100E
JLCPCB Part #
C3491637
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
100Ω 5W ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS