AG5G12RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG5G12RE
JLCPCB Part #
C3402498
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
12Ω 5W ±2% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS