AG12NF15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG12NF15RE
JLCPCB Part #
C3546008
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 15Ω ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS