AG12FR68E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG12FR68E
JLCPCB Part #
C3575459
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 680mΩ ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors ROHS