AG10J180E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG10J180E
JLCPCB Part #
C3561452
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
10W 180Ω ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS