850F25RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
850F25RE
JLCPCB Part #
C2614259
Package
Plugin
Description
25Ω 50W ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS