850F100KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
850F100KE
JLCPCB Part #
C2619161
Package
Plugin
Description
100kΩ 50W ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS