825F8R2E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F8R2E
JLCPCB Part #
C5564578
Package
Plugin
Description
25W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS