825F250E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F250E
JLCPCB Part #
C6473577
Package
Plugin
Description
250Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS