825F200E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F200E
JLCPCB Part #
C2619541
Package
Plugin
Description
200Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS