825F150E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F150E
JLCPCB Part #
C2614260
Package
Plugin
Description
150Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS