810F50RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
810F50RE
JLCPCB Part #
C2619207
Package
Plugin
Description
10W 50Ω ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS