810F150E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
810F150E
JLCPCB Part #
C2619576
Package
Plugin
Description
10W 150Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS