805F50RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
805F50RE
JLCPCB Part #
C2619038
Package
Plugin
Description
50Ω 5W ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS