805F3R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
805F3R0E
JLCPCB Part #
C2619573
Package
Plugin
Description
3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS