7NCF16RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
7NCF16RE
JLCPCB Part #
C3554207
Package
Plugin,D5.6xL25.4mm
Description
16Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D5.6xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS