508BA253KDG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
508BA253KDG2
JLCPCB Part #
C2619010
Package
Plugin
Description
-2000ppm/℃~0ppm/℃ 253kΩ 38W ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS