506SP750KG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
506SP750KG2
JLCPCB Part #
C2618899
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~0ppm/℃ 75Ω 90W ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS