504BA254KDG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
504BA254KDG2
JLCPCB Part #
C2619057
Package
Plugin
Description
-2000ppm/℃~0ppm/℃ 20W 254kΩ ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS