503SP500KG2
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
503SP500KG2
JLCPCB Part #
C2618894
Package
Plugin
Description
-800ppm/℃~0ppm/℃ 45W 50Ω ±10% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS