480140P45-R15KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
480140P45-R15KE
JLCPCB Part #
C7185817
Package
Plugin
Description
140W 150mΩ ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS