42NF15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
42NF15RE
JLCPCB Part #
C3477118
Package
Plugin,D5.6xL10.3mm
Description
-55℃~+275℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D5.6xL10.3mm Through Hole Resistors ROHS