40NJ100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
40NJ100E
JLCPCB Part #
C3469289
Package
Plugin,D10.3xL48.3mm
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 10W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D10.3xL48.3mm Through Hole Resistors ROHS