40NF62KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
40NF62KE
JLCPCB Part #
C3507045
Package
Plugin,D10.3xL48.3mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 62kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D10.3xL48.3mm Through Hole Resistors ROHS